František Tichý
Skály
Id: 2224
litografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 26,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 41, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1795x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 933 Kč