František Tichý
Studie klauna
Id: 254725
akvarelová kresba/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci
zobrazeno: 2241x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč