František Tichý
Vysoká škola
Id: 321004
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 36 cm, značeno a datováno uprostřed dole, list v minulosti přeložen, v ploše drobná poškození, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 2910x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
64 001 Kč
Příhozy: 70