František Tichý
Vysoká škola II
Id: 406902
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 46 x 36,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4994x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 64