František Tichý
Z divadla
Id: 321201
olej/karton, rozměr 21,5 x 17,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zničený původní rám
zobrazeno: 2902x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
34 000 Kč