František Tichý
Žena s gepardem
Id: 1426
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, věnování panu Václavu Žižkovi - osobnímu rámaři autora, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 5842x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
62 000 Kč