František Tichý
Žokej
Id: 284705
suchá jehla/papír, rozměr výřezu 32 x 21,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám
zobrazeno: 2626x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 53