František Tkadlík
Svatý Pavel se loučí
Id: 102407
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 33,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, studie k obrazu
zobrazeno: 1823x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 500 Kč