František Tkadlík
Útěk do Egypta
Id: 451002
olej/plátno, rozměr 40 x 67 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen Odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře a Zpráva o restaurátorském průzkumu ak. mal. Martina Martana
zobrazeno: 3502x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
13 000 Kč