František Turek
Dívka v okně
Id: 344902
olej/sololit, rozměr 98 x 73 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně datace 1986, lehce poškozený rám
zobrazeno: 2325x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 50