František Turek
Komedie del arte
Id: 299909
olej/sololit, rozměr 32 x 44 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, původní štítek na zadní straně, na zadní straně věnování Josefu Bekovi
zobrazeno: 1412x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 000 Kč