František Turek
Zimní den u sv. Jiří
Id: 1551
olej/plátno/karton, rozměr 49 x 34 cm, signováno vpravo dole, původní stav, získáno z pozůstalosti Josefa Kemra
zobrazeno: 2780x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 501 Kč