František Viktor Mokrý
Konvolut tří kusů
Id: 75109
Z Cyklu Rozmary: 1) list první, rozměr ve výřezu 17,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole; 2) list desátý, rozměr ve výřezu 17,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole; 3) list osmý, rozměr ve výřezu 17,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole; vše kombinovaná technika/papír, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování
zobrazeno: 2141x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 000 Kč