František Viktor Mokrý
Ponte di San Mauro
Id: 27401
olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, drobné oděrky na rámu, na zadní straně výstavní štítek
zobrazeno: 3476x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč