František Vobecký
Kytice
Id: 24901
olej/překližka, rozměr 45,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 43, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu
zobrazeno: 2207x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 000 Kč