František Vobecký
V okně
Id: 533201
kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 63 x 47 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně razítko z výstavy Mánes 1943
zobrazeno: 178x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
13 500 Kč
2024,12-1,03,20,54,00
minimální příhoz 500 Kč