Čas na serveru 09:34:56

František Vobecký
V okně

Id: 533201

V okně

  •  / V okně / František Vobecký

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 63 x 47 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně razítko z výstavy Mánes 1943

zobrazeno: 75x

Vyvolávací cena:
9 500

13 000

2024,12-1,03,20,54,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu