František X. Diblík
Cesta alejí
Id: 96805
olej/plátno, rozměr 40,5 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu
zobrazeno: 2522x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 000 Kč