František Xaver Harlas
Krajina s jezdcem
Id: 441201
olej/karton, rozměr ve výřezu 18,5 x 8 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 711x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč