František Xaver Harlas
Vrby u potoka
Id: 111507
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav, PO
zobrazeno: 1782x
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 600 Kč