František Xaver Naske
Autoportrét s chotí
Id: 141404
olej/karton, rozměr oválu 56 x 43 cm, signováno uprostřed dole, oboustranný obraz, odborně čištěno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2631x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 500 Kč