František Xaver Naske
Dáma v černém hedvábí
Id: 220310
olej/překližka, rozměr 65 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu, v malbě svislé praskliny viz foto
zobrazeno: 1846x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 500 Kč