František Xaver Naske
Dívčí poloakt
Id: 12301
olej/plátno, rozměr 125 x 120 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozená malba, poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 4747x
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
63 000 Kč