František Xaver Naske
Lavička
Id: 877
olej/sololit, rozměr malby 48,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, oťukaný rám, původní stav
zobrazeno: 2856x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
19.3.2014, 20:05:00
15.3.2014 | 13:35 | 3 500 Kč |