František Xaver Naske
Pallas Athéna
Id: 458605
olej/plátno, rozměr 92 x 72 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, na několika místech drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 2430x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
44 000 Kč