František Xaver Naske
Pianistka
Id: 188101
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 28 cm, signováno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno
zobrazeno: 1323x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
16.5.2019, 20:29:00
16.5.2019 | 20:25 | 1 500 Kč |