František Xaver Naske
Zahradní restaurace
Id: 108005
olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1903, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 9322x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
242 000 Kč
Příhozy: 76