František Zavřel
Čápi pod vrbami
Id: 60001
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu, původní stav
zobrazeno: 3444x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 109 Kč