František Zdeněk Eberl
Akt
Id: 202207
olej/plátno, rozměr 60 x 74 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně výstavní štítek, dílo prezentováno v několika zahraničních galeriích, v soupisu díla Geralda Weinpoltera a Miriam Fosterové je obraz uveden pod číslem G 285 a datován do roku 1929, oděrky na dekorativní adjustaci, po
zobrazeno: 2917x
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
86 000 Kč