František Zdeněk Eberl
Procházka po pobřeží
Id: 65109
akvarel/papír, rozměr 40 x 31 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 2871x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
43 500 Kč
Příhozy: 61