František Zdeněk Eberl
U statku
Id: 506601
olej/plátno, rozměr 71 x 67 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, uvedeno v autorově soupisu děl the Catalogue Raisonné of François Eberl (1887 – 1962) pod číslem G006
zobrazeno: 2161x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
35 000 Kč