František Zdeněk Eberl
Zátoka u Monaka
Id: 26501
olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno 61, obraz i rám ve výborném stavu
zobrazeno: 2967x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
93 000 Kč