František Zikmund
Hospoda v Jistci
Id: 122906
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 47 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2285x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 100 Kč