František Zikmund
Zátiší s vejcem
Id: 209715
olej/plátno/překližka, rozměr 16 x 33 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně věnování Františku Tichému z roku 1944, značně poškozený původní rám, zaskleno
zobrazeno: 2568x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
14 000 Kč
Příhozy: 51