František Xaver Margold
Zimní nálada
Id: 77005
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr 39 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 1915, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2806x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 600 Kč