Čas na serveru 21:17:54

Franz Breest
Puma

Id: 521102

Puma

  •  / Puma / Franz Breest
  •  / Puma / Franz Breest
  •  / Puma / Franz Breest

olej/plátno, rozměr 63 x 82 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, zvlněné plátno, krakelovaná malba

zobrazeno: 766x

Vyvolávací cena:

14 500