Franz Breest
Puma
Id: 521102
olej/plátno, rozměr 63 x 82 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, zvlněné plátno, krakelovaná malba
zobrazeno: 807x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
14 500 Kč