Franz Christoph Janneck
Sochařský ateliér
Id: 120022
olej/plátno, rozměr 41 x 52 cm, signováno uprostřed dole, obraz ve výborném stavu, v minulosti rentoilován, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 4898x
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
200 000 Kč
Příhozy: 73