Fritz Chwala
Pohoří
Id: 401702
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 24 x 34 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 12051x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč