Fritz Kausek
Porto
Id: 84916
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46 x 36 cm, signováno uprostřed dole, popis, datace, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, poškozený papír
zobrazeno: 2616x
Vyvolávací cena:
800 Kč
6 100 Kč