G. Taubert
Vzpomínka na Prahu
Id: 308827
kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 37,5 cm, neznačeno, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1972x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
11 300 Kč