Gabriel Cornelius von Max
Mýtická scéna
Id: 202602
kombinovaná technika/kresba/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1857x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč