Gabriel Cornelius von Max
Portrét dívky
Id: 181102
olej/plátno, rozměr 32,5 x 25 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, odborně čištěno, dekorativně adjustováno, provenience Raydon Gallery, konzultováno s PhDr. Šárkou Leubnerovou, PO
zobrazeno: 2506x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
61 000 Kč