Genadij Zubkov
Bez názvu
Id: 236807
malba/plátno, rozměr 59 x 71 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno, stav viz foto
zobrazeno: 2466x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč