Georg Fischhof
Přístav
Id: 357501
olej/plátno, rozměr 68 x 55 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 2066x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč