Georg Lehman-Fahrwasser
Rybáři u mola
Id: 113008
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, původní stav, doporučeno čistit
zobrazeno: 1487x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 000 Kč