George Barris
Marilyn Monroe
Id: 453901
fotografie, rozměr 40 x 50 cm, popsáno, číslováno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti, limitovaná edice 179/200
zobrazeno: 468x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč