George Barris
Marilyn Monroe
Id: 453902
fotografie, rozměr ve výřezu 34 x 26,5 cm, značeno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 489x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
16.10.2023, 20:10:00
16.10.2023 | 9:54 | 4 500 Kč |