George Barris
Marilyn Monroe - The Last Photos
Id: 444701
fotografie, rozměr ve výřezu 35 x 27 cm, vpravo a vlevo dole slepotiskové razítko, popsáno a datováno na zadní straně, číslováno 25/99 na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti
zobrazeno: 4932x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč