Georges Kars
Akt držící na rameni misku
Id: 340901
olej/karton, rozměr 40,5 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 3454x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
125 000 Kč
Příhozy: 93