Georges Kars
Baletka
Id: 63704
uhel/papír, rozměr ve výřezu 61,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, štítek na zadní straně
zobrazeno: 3164x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 54