Georges Kars
Dívka na pohovce
Id: 190411
kresba/papír, rozměr ve výřezu 59,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole s autorským razítkem, list poškozen hnědými tečkami, pomačkán, v ploše poškozen, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1402x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč